Dişlerim Eğitimde Projesi Bornova'da

Dişlerim Eğitimde Projesi Bornova'da
6/1/2017
587

Merkezimiz “Dişlerim Eğitimde Projesi” kapsamında, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden sonra Bornova ve Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitimcilerini de yerinde ziyaret ederek Ağız ve Diş muayenelerini gerçekleştirdi.Eğitimcilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, “Ağız Diş Sağlığı Eğitimi”, “Diş Bakım ve Tedavi Yöntemleri” hakkında bilgiler verildi.

Mobil Diş Ünitesi aracında muayeneleri gerçekleştirilen eğitimcilere istekleri doğrultusunda diş tedavilerinin devamı için randevu verilerek planlaması yapıldı.

Başhekimimiz Diler Yaşar, Başhekim Yardımcımız Handan Hakerler, İdari Mali İşler Müdür Yardımcımız ve Proje Koordinatörümüz Murat Yaman, 4 Diş Hekimi, 2 Sağlık Teknisyeni ve 1 Temizlik personelinden oluşan ekip tarafından 1 muayene otobüsü ve 1 mobil muayene aracında eğitimcilerin mesailerini bırakıp hastanelere gitmelerine gerek kalmadan diş muayeneleri gerçekleştirildi.

 

Projemiz Devam Edecektir…

Başhekimimiz Diler Yaşar “Eğitimcilerimizle bir araya geldiğimiz kurumlar arası kaynaşma ve bilgi alışverişinin olduğu destek projelerinden bir tanesini daha gerçekleştirmiş olduk. Projelerimizin yoğun talep görmesi, projelerimizin doğru hedefte ilerlediği ve devamlılığının olacağının göstergesi olmuştur. Proje ortağı kurumlarımızın ve emeği geçen çalışma arkadaşlarımızın emeğine sağlık.” dedi.

Uygulamadan Memnun Eğitimciler…Muayeneler sonunda kurum çalışanlarına diş fırçası ve diş macunu hediye edildi. Eğitimciler, Alsancak ADSM ekibine teşekkürlerini dile getirirken böyle bir uygulamadan çok mutlu ve memnun olduklarını dile getirdiler.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta