Kliniklerimiz

 

KLİNİKLERİMİZ

Merkezimiz de 08:00 17:00 saatleri arasında hizmet verir.Muayene- entegre sistemi çerçevesinde, hastaların teşhis ve tedavi planlaması, tüm tanı ve tedavi işlemleri, hastaların kendileri tarafından seçilen diş hekimlerimizce yapılmaktadır. Klinik uygulamalarımız; Ağız ve diş muayenesi, diş dolgusu, kanal tedavisi, sabit protez, hareketli protez,profesyonel diş beyazlatma işlemi,diş eti hastalıkları tedavisi ve İmplant uygulamalarıdır.

 

HASTA HAKLARI BİRİMİ 

Sağlık Bakanlığı, hastaların haklarının korunması ve hastanelerde yaşanan sorunları önlemek amacıyla Devlet Hastanelerinde Hasta Hakları Birimleri kurdu.

 

DİŞ PROTEZ LABORATUVARI

Diş protez laboratuarımız, hastalarımızdan alınan protez ölçülerimizin model elde edilmesinden protezin hazırlanıp ağza takılacak hale gelinceye kadarki tüm işlemlerin gerçekleştirildiği birimimizdir. Ayrıca her türlü kırık tamirleri, diş ilavesi, kroşe ilavesi,sıcak ve soğuk protez besleme işlemleri de laboratuarımızda diş teknisyenlerimizce yapılmaktadır. Laboratuarımızda yapılamayan kron-köprü protezi ve iskelet protezlerinin döküm işlemleri ise, sözleşmeli özel diş protez laboratuarlarında yaptırılmaktadır.

 

ACİL KLİNİĞİMİZ

7/ 24  saat hizmet veren birimimizdir. Acil kliniğimizde; kaza sonucu oluşan yaralanmalar, adli vakalar, apseli ve ağrılı vakalar, kanama müdahaleleri yapılmakta olup, öncelikli olarak bu hastaların alınması gerekmektedir. Bu nedenle, diş çekimi ve muayene olmak amacıyla gelen hastaların randevu sistemine yönlenmeleri önemle rica olunur. 

 

ENGELLİ KLİNİĞİMİZ

Engelli hastalarımız için özel olarak dizayn edilmiş kliniğimizdir. Bu klinikte sadece engelli hastalarımıza hizmet verilmekte olup kendilerinin sıra beklemeden ve uygun şartlar altında muayene edilmeleri sağlanmaktadır.

 

PEDODONTİ (ÇOCUK) KLİNİĞİMİZ 

12 yaşına kadar olan hastalarımızın ağız ve diş hastalıklarından korunması ve tedavisi için hizmet veren kliniğimizdir .Pedodonti Uygulamalarımız; İlk muayenesi yapılan çocuklarımızın ağız ve diş sağlığı sorunlarına göre; diş çekimi, diş dolgusu, yüzeysel flor uygulaması, fissür örtücü ve kanal tedavisi şeklindedir . Amacımız; Kliniğimize başvuran çocuklarımızı, ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirerek koruyucu diş hekimliği ile hayatları boyunca sağlıklı dişlere sahip olmalarını sağlamaktır.  

 

CERRAHİ MÜDAHALE BİRİMİMİZ

 Cerrahi müdahale birimimizde, entegre kliniklerimizde yapılamayan gömük diş (mukoza ve kemik retansiyonlu), apikal rezeksiyonlar, alveolit cerrahi tedavisi ve dişeti operasyonları yapılmaktadır. 

 

ORTODONTİ KLİNİĞİMİZ

 Merkezimizde ortodontik tedaviler, hareketli ve sabit apareylerle yapılmaktadır. Hareketli apareyler merkezimizde yapılamadığından, hareketli aparey yapım işi, hizmet satın alma yoluyla tedarikçi firmalardan sağlanmaktadır.

 

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta